Emre Kınaydan Atatürke hakaret edenlere sert sözler
2218 TOPLAM İZLENME
10 Mayıs 2017 16:38

Ünlü sanatçı Emre Kınay, Mustafa Kemal Atatürk'ün annesini hedef alan Hasan Akar'a "Eğer ispatlamazsan o kayıtları şerefsizsin" sözleriyle karşılık verdi.

Sanatçı  Emre Kınay,  Hasan Akar'ın  Mustafa Kemal Atatürk'ün annesini hedef alan sözlerine çok sert sözlerle yanıt verdi.

AFET İNAN HAKKINDA SKANDAL SÖZLER

TVNet'te yayımlanan 'Derin Tarih' isimli programda  Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı  Afet İnan hakkında skandal sözlere imza atıldı. 'Derin Tarih' dergisinin  Latife Hanım konulu sayısının işlendiği " Latife Hanım  Çankaya'nın ikinci first lady'si miydi?" sunuşuyla hazırlanan programda,  Atatürk'ün manevi kızı  Afet İnan hakkında skandal ifadelerde bulunuldu.

"ATATÜRK'ÜN ANNESİ..."

Atatürk'e hakaret eden  Mustafa Armağan, Yavuz Bahadıroğlu ve  Süleyman Yeşilyurt'un bu programının ardından  Hasan Akar,  Atatürk'ün annesini hedef aldı.  Hasan Akar "Atatürk'ün annesi Selanik genelevinde çalışıyordu" şeklinde alçakça ifadeler kullandı.

"İSPATLAMAZSAN ŞEREFSİZSİN"

Ünlü sanatçı  Emre Kınay,  Hasan Akar'ın bu sözlerine karşılık  Twitter'da çok sert bir mesaj paylaştı.  Emre Kınay, "Şerefsiz!!! Eğer ispatlamazsan o kayıtları şerefsizsin! Görün iste! Kimlerin bitini kanlandırdınız! Neredeydiler, kimden cesaret aldılar?" diye yazdı.

Toplam Yorum Sayısı ( 0 )