906 TOPLAM İZLENME
7 Eylül 2017 17:18

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu basın toplantı salonunda gerçekleşen imza töreninde konuşan Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, “Atiker Konyaspor’umuz açısından hareketli geçen bir transfer sezonunu bugün Güney Afrika’nın milli futbolcusu Lebogang Manyama’nın imza töreniyle kapatıyoruz. Bir süredir medyada hakkında yer alan haberlerde de olduğu gibi Manyama, geçtiğimiz sene üst düzey bir performansla dikkatleri üzerine çeken bir futbolcu oldu. Gole yakınlığı ve asistleriyle ön plana çıktı. Kendisi uzun süredir takibimiz altındaydı” dedi.


Ahmet Baydar, “Sizlerde yakından takip ediyorsunuz, biliyorsunuz Traore’nin durumunu. Ne yazık ki Traorenin sakatlığı uzun sürecek gibi görünüyor. Dolayısıyla üç kulvarda mücadele edeceğimiz sezonda bir futbolcuyu daha transfer etmenin doğru olacağını düşünerek Manyama’yı kulübümüze kazandırdık. Her iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Yeni transfer Manyama geçtiğimiz sene 14 gol ve 6 asistle ülkesinde yılın futbolcusu oldu. Lebogang Manyama Atiker Konyaspor’da 10 numaralı formayı giyecek. 

Toplam Yorum Sayısı ( 0 )