939 TOPLAM İZLENME
4 Mart 2018 13:44

Konya,  Türkiye çapında bir fuara daha ev sahipliği yaptı. Ramada Otel’de gerçekleştirilen ‘Konya Kırtasiye Fuarı’ vatandaş ile buluştu. Toplam 37 firmanın yer aldığı ve 3 gün içerisinde 250 kişinin katıldığı fuarın 3. günüde ilk günkü gibi ilgi görmeye devam ediyor. İç Anadolu Bölgesinin önemli bir müşteri portföyü olduğunu ve Konya’nın bu bölgenin merkezinde önemli bir yer sahip olduğun dile getiren  ‘Konya Kırtasiye Fuarı Organizatörlerinden ve Kaya Kardeşler San.Tic.Ltd.Şti sahibi Mehmet Çetin, ticari anlamda şehre katkı sağlamak istediklerinin belirtti. 
KATILIM OLARAK GÜZEL BİR SEVİYEYİ YAKALADIK
İlk fuarlarını Afyon’da gerçekleştirdiklerini söyleyen Mehmet Çetin, “İkinci fuarımızı ve üçüncü fuarımızı da Konya Ramada Otel’de açtık. Konya’yı seçmemizdeki gayemiz bizim Anadolu’da özellikle İç Anadolu bölgesinde müşteri portföyümüz oldukça fazla olduğu için  bu sebeple ticari olarak şehrimize katkısı olsun diye Konya’yı seçtik.  Kırtasiye Fuarımıza toplam 37 firma katıldı. Müşteriler için 300 davetiye bastırdık ve 250 kişi fuarımıza  katıldı. Katılım olarak güzel bir seviyeyi yakaladık” dedi.  
“FUAR TARİHİMİZ SENEYE AYNI TARİHTE”
Fuar Organizatörü Mehmet Çetin, fuarın amacına ulaştığını ve hedef kitlelerini oluşturduklarını söyledi. Çetin, “Konya halkının ilgisi oldukça iyi zaten merkezdeki biz müşterilerimizde sürekli iletişim halinde olduğumuz için bize destek olmak amacılığıyla fuarımıza geldiler. Konya merkez başta olmak üzere ilçelerden ve diğer illerden  bütün ziyaretçiler geldi ve katılımlardan oldukça memnunuz. Bundan sonraki dönemde fuar tarihimiz seneye aynı tarihte olacaktır ama müşterilerimiz biraz erken bulduğu için dördüncü aya sarkma ihtimali yüksek. Eğitimle uğraşan bir sektör olduğumuz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız”  diye konuştu. ( Berat Bayındır – Gamze Erdoğan) 

Toplam Yorum Sayısı ( 0 )